Avara ja ruumika katamaraaniga on mugav purjetada Tallinna lahel tähtpäevade tähistamiseks. Siia sobivad pidulikud üritused paremini kui jahi peale. Lisaks tüdrukute ja poissmeesteõhtutele on katamaraani pardal toimunud ka mitmed pulmad. 

Katamaraan Lagoon 40 kasutamise sihtkohad ja hinnad:

Tallinna laht
Naissaar
Prangli, Keri 
Soome saarestik

E-N 2h 400 €
R-P 2h 500 €
E-N 3h 550 €
R-P 3h 650 €
E-N 850 €
R-P 1000 €
 üks päev 12h 1100 €Kaks kuni viis päeva 1000 €/ päev

Katamaraan sobib ka pikemte merereiside korraldamiseks Eesti või Soome saarestikus. Siin on kolm kahekohalist magamiskajutit. Kaks ahtrikajutit on päris suured, kuhu on mahtunud ema ja isa koos kahe lapsega. Katamaraan on varustatud kõige vajalikuga. Nii on jahis 2 WC-d, duširuum, külmik, gaasipliit, toidunõud laua katmiseks ja söögi valmistamiseks.
Katamaraani eeliseks on stabiilsus - keskmise lainetuse korral kõigub ta vähem ja seega on väiksem oht, et midagi ümber läheb, mis jahi peal kergesti juhtuda võib. Varustuses on kummipaat, mille abil saab ka väiksematele saartele, kus sildumiskohta ei ole. Katamaraani vööris on võrk, kus on hea päevitada ja tugevama tuule ja kõrgema laine korral võib see muutuda vesilõbustuspargiks. Katamaraan on ühtlasi laste lemmik.

Lahesõitudel on lubatud pardale 18 inimest. Pikematel sõitudel on mugav 8-12 inimest. Magamiskohti on neljas kajutis 8, lisaks saab salongis magada 2 inimest.